Malé dárečky

Vyrábíme a prodáváme drobné dekorace a hračky za příznivé ceny. V našem sortimentu naleznete rozličné krabičky, magnetky, tácky a další.

Naše produkty

Dřevěné krabičky s různými motivy

Roztomilá krabička, jejíž krásu a praktičnost ocení především ženy. Krabičky s motivem růží jsou v různých barevných provedeních - bílá, tmavé dřevo, světlé dřevo. Jsou dobře zavíratelné a víčko dobře drží. Víčko je vykládáno dřevem v jiné barvě, a tím vytváří hezký kontrastní efekt. Je vyrobena ze dřeva, paíru a překližky. Motiv na víčku je vylaserovaný. Všechny krabičky jsou vhodné pro uložení drobností, šperků, či bonbónů.

Dřevěné magnetky

Dřevěné magnetky pro děti jsou vděčným a velmi oblíbeným artiklem na dětských zábavních akcích, nebo jako odměny na letních táborech a školách v přírodě. Zvládneme vyrobit jakýkoliv tvar, ať už je to pohádková postavička, nebo i vlastní logo firmy. Magnetky vyrábíme jako polotovary v barvě dřeva, které si můžete vy nebo vaše děti libovolně dobarvit. Fantazii se zkrátka meze nekladou...

Přívěšky s andělíčky

Přívěšky ve tvaru andělíčků je milá pozornost. Jsou vytvořeny z bižuterních komponentů a jsou v 10-ti barvách. Hodí se jako talisman pro štěstí nebo jako dárek na památku. Také pěkně zabalený dárek můžete oživit touto drobnou dekorací. V období adventu se mohou využít též jako ozdoby na vánoční stromeček. Andílky vkládáme i jako součást vánočních ozdob ve tvaru zvonku či hvězdy.

Dřevěné mini puzzle

Minipuzzle potěší každého malého kreativce, který si své vlastní puzzlíky sám ozdobí a taky vybarví barvami. Jsou vyrobeny z jemného dřeva, na které se může psát nebo kreslit téměř každou tužkou nebo fixem. Zvolíte ­li originálnější barevnou tvorbu, potom doporučujeme použít barvy na dřevo, které seženete v každém obchodě s výtvarnými potřebami. Při této zábavné činnosti se určitě vydovádí nejen děti, ale i jejich rodiče.

Výřezy z překližky

Vyrábíme a prodáváme výřezy z překližky pro další dotvoření například pro nalepení jako dekorace, k dobarvení a nebo k pověšení na zeď.

Co pro Vás máme?

Podívejte se na naše ukázkové dárečky, které máme pořád skladem:

Rádi Vám toto zboží dodáme i ve větších množstvích, například jako ceny do soutěží, odměnu na dětské tábory a jiné akce, nebo jako zboží do Vašeho internetového obchodu.

Navštivte náš
Facebook

facebook

Podívejte se na naši galerii prodávaných dárečků, ozdob a jiných produktů na Facebooku.

Vyrobíme Vám vlastní

Rádi Vám vyrobíme originální dárečky, přesně podle Vašich představ. Například s Vaším oblíbeným obrázkem, logem Vaší firmy, nebo s Vámi zvoleným textem. Podívejte se do naší sekce se se zakázkovými pracemi. Můžete nám napsat nebo zavolat a zeptat se na podrobnosti.

Kolik naše zboží stojí?

Cena našeho zboží je závislá na počtu objednaných kusů. U většiny našich výrobků se cena pohybuje řádově v desítkách korun za kus.

Kde nás můžete vidět?

S našimi výrobky se pravidelně účastníme akcí pořádaných v obci Úholičky. Zde se velké oblibě těší především naše magnetky, které jdou velmi dobře na odbyt.

Kolik kusů za jak dlouho?

Termín dodání závisí na našem momentálním vytížení. V horizontu týdne jsme schopni vyrobit a dodat řádově stovky produktů. Zavolejte nám a my Vám na základě Vašich požadavků stanovíme nejbližší možný termín dodání.