Zakázkové práce

Provádíme zakázkové CNC frézování, laserové gravírování (rytí) a řezání laserem. Gravírujeme obecní, firemní a reklamní cedule, orientační systémy. Děláme průmyslový popis předmětů. Laserem značíme i vyrábíme dárkové a reklamní předměty. Poradíme si i s ručními pracemi.

Vybrané reference

Vývěsní skřínka pro zámek Úholičky

Pro zámek Úholičky jsme zhotovili uzamykatelnou dřevěnou vývěsní skříň s informační deskou. V horní části skříňky je stříška proti dešti, které dominuje plastický erb zhotovený gravírováním do dřeva. Podobné informační skřínky jsme schopni vyrobit i pro vás dle vašeho zadání.

Úřední desky, štítky a cedulky

Pro obec Úholičky jsme vytvořili vývěsní desku obecního úřadu. Deska je zhotovena ze speciální plastové hmoty pro gravírování nápisů a povrchově upravena tak, aby připomínala broušený kov. Podobné výrobky pro Vás vytvoříme na zakázku přesně podle Vašeho návrhu.

Luxusní skříňky pro obchod na Praze 1

Luxusní dárkové předměty a suvenýry si přímo říkají o reprezentativní balení. Proto jsme pro obchodníka ze Starého města zhotovili několik sad luxusních dřevěných krabiček. Jsou v několika různých variantách a barevných provedení a lze do nich uložit prakticky vše, na co si vzpomenete. Od lahve drahé lihoviny, až po jednoduché upomínkové předměty. Podobné karabičky můžeme vyrobit i pro vinařství, kde jistě poslouží jako reprezentativní dárkové balení pro ledová, nebo slámová vína.

Dřevěné vizitky

Vizitky a jiné propagační materiály nemusejí být nutně jen z papíru. Jako velmi originální může být vizitka právě z tenkého dřeva, gravírovaná, nebo jinak ozdobená. Vizitky jsou zhotovené pomocí laseru a jsou velmi originální propagací u každé profese, která jakkoliv pracuje se dřevem. Pro příklad můžeme uvést práci truhláře, dřevorytce, nebo třeba výrobce malých modelů letadel. Naši zákazníci jsou pro nás velkou inspirací, takže dřevěné vizitky se mohou objevit i při propagaci právě Vaší firmy.

Erby pro Pražský hrad

Každá individuální zakázka je pro nás výzvou a taky poznáním, co všechno je možné ze dřeva vyrobit. Jedním takovým příkladem je sada dřevěných erbů, které si od nás objednla správa Pražského hradu. Erby jsou gravírovány laserem podle obrázkových předloh. Podobný typ erbů je možné zhotovit i pro hrady a zámky, nebo pro města. Je to velmi nápaditý suvenýr, který je možno prodávat i v informačních střediscích pro turisty.

Pamětní desky pro obchodníka z Prahy 1

Nedávno jsme byli osloveni, zda bychom pro obchodníka z pražské čtvrti Josefov zhotovili pamětní desky. Vyrobené ze dřeva a plexiskla. Pamětní desku jsme obráběli na CNC stroji a taky ji gravírovali laserem. Jak jsme se úkolu zhostili a jak vypadá konečný výsledek můžete nakonec sami posoudit dle přiložených fotografií.

Dřevěné magnetky pro obec Budeč

Drobný suvenýr z letního výletu si většinou přiveze každý z nás. Nejvděčnějším suvenýrem bývá právě magnetka na ledničku, která nám pomůže přichytit důležitý vzkaz nebo papírek na dobře viditelném místě v kuchyni, takže ho máme pořád na očích a nezapomeneme na něj. Pro obec Budeč jsme takový upomínkový magnetek vyrobili. Je z dřevěného materiálu a gravírovaný. Tento drobný suvenýr je možno vyrobit pro jakoukoliv obec či město, ale také jako upomínkové turistické známky.

Kouzelnické hůlky

Velmi milým úkolem pro nás bylo vytvořit opravdovou kouzelnou hůlku. Dali jsme si záležet a pro zákazníka vytvořili od návrhu po realizaci sadu kouzelných hůlek, za které by se nemusel stydět ani sám Harry Potter. Hůlky jsou bohatě zdobené, vyrobené ze dřeva a mosazi a jsou vykládány polodrahokamy. Cena takovéto ruční práce se pohybuje kolem 999 Kč za kus včetně polodrahokamů.

Připravujeme: Gravírování do skla

Připravujeme pro Vás zakázkové gravírování do skla. Zvládáme skleněné desky i skleničky a lahve.

Co vyrábíme?

Podívejte se na naše ukázkové zakázkové práce, které jsme pro naše klienty prováděli:

Rádi vyrobíme zboží podle Vašich představ i Vám a dodáme je i ve větších množstvích.

Rozměry a materiály

CNC frézou jsme schopni řezat a gravírovat do měkkých materiálů jako jsou dřevo, hliník a mosaz. Jsme limitováni rozměry pracovní plochy: 300 x 200 x 50 mm.

Laserem jsme schopni řezat a gravírovat sklo, dřevo, kůže, eloxovaný hliník, nebo plast o maximálních rozměrech pracovní plochy: 300 x 500 x 350 mm.

Podle materiálu jsme schopni proříznout až 8 mm.

Jaká je cena?

Cena závisí na technologiích použitých při výrobě a také na složitosti. Zeptejte se nás a my Vám uděláme přesnou kalkulaci.

Gravírování laserem

Je novodobá technologie založená na gravírování pomocí laserového paprsku. Nejčastějším typem laseru je CO2, díky němuž lze laserově gravírovat různé typy dřeva, plasty, skla, gumu, kůže i kovy. Laserové gravírování má výhodu v naprosto přesném označení výrobku a jeho trvanlivostí.

Jaké formáty na předlohy?

Předlohy pro tvorbu vizitek, cedulí či erbů přijímáme ve standardních vektorových formátech (CDR, PS, SVG) a rasterových formátech (BMP, JPG, PNG). V případě složitějších grafik dodaných pouze v rasterovém formátu si účtujeme jednorázový poplatek za převedení grafiky do vektorů.

CNC frézování

CNC je zkratkou anglického „Computer Numerical Control“, která se používá i u nás a lze volně přeložit jako "počítačem řízený obráběcí stroj", tedy stroj využívající počítač k tomu, aby dokázal obrábět výrobek podle předem připravených technologických programů.

Kolik kusů za jak dlouho?

Termín dodání závisí na našem momentálním vytížení. V horizontu týdne jsme schopni vyrobit a dodat řádově desítky až stovky produktů (záleží na pracnosti). Zavolejte nám a my Vám na základě Vašich požadavků stanovíme nejbližší možný termín dodání.