Bytové doplňky a dekorace

Vyrábíme bytové doplňky i zahradní dekorace za příznivé ceny.

Naše produkty

Dřevěné stromky na šperky

Tato jemná laserovaná dekorace v různých barevných provedeních ve tvaru stromu trochu symbolizuje Strom života. Může se buď zavěsit, či postavit na nožičky. Dají se dokoupit malá skleněná srdíčka v různých barvách, která si můžete zavěsit na větvičky stromečku dle libosti.

Esoterické dekorace

Drobné dřevěné dekorace s vylaserovaným motivem Stromu života či Květu života o průměru od 10 cm do 30 cm jistě potěší milovníky esoteriky. Vyrábíme je v několika barevných odstínech dřeva nebo i zlaté či stříbrné. Na přání můžeme vyrobit i menší velikosti.

Dřevěné stojánky na svíčky

Třebaže Vánoce jsou jen jednou za rok, jistě se najde mnohem více příležitostí abychom si doma zapálili svíčku. Klidně plápolající plamínek svíčky oživí každý interier a navodí klidnou a harmonickou atmosféru. Pokud rádi pozorujete plamínek svíčky, ale nemáte doma pod ni ten správný stojánek, potom vězte, že krásný, dřevěný stojánek se hodí do každé místnosti a brzy se stane jeho neodmyslitelnou součástí. Také tématické stojánky na čajovou svíčku, které symbolizují např. jing a jang, jsou velmi oblíbené a mohou být i vhodným dárkem pro vaše blízké.

Otáčivé venkovní dekorace

Krásné dekorativní předměty pro každého milovníka své zahrady. Tyto otáčivé dekorace jsou vyrobeny z plechu, jsou prostorově členité a to jim možňuje krásně tančit, kdykoliv se do nich opře vítr. Plíšky jsou pestrobarevné, takže se nemusíte bát, že by snad tato krásná hračka na zavěšení zmizela v záplavě květu, nebo listů. Nabízíme pohádkové a přírodní motivy ­ nejčastěji se jedná o víly, delfíny, obláčky nebo srdce.

Funkční dekorace

Vyrábíme pestrou paletu funkčních dekorací pro domácnost ale i pro restaurační zařízení. Nabízíme například originálně zpracované stojánky na slánku a pepřenku nebo ubrousky. Stojánky lze vhodně dozdobit podle významné příležitosti nebo ročního období. Napadl Vás vlastní nápad na fuknční dekoraci? Určitě ho zvládneme zpracovat také.

Co pro Vás máme?

Podívejte se na naše ukázkové dekorace, které máme pořád skladem:

Rádi Vám toto zboží dodáme i ve větších množstvích, například jako vybavení pro Váš hotel, penzion, restauraci, nebo jako zboží do Vašeho internetového obchodu.

Navštivte náš
Facebook

facebook

Podívejte se na naši galerii prodávaných dárečků, ozdob a jiných produktů na Facebooku.

Vyrobíme Vám vlastní

Vyrobíme Vám originální bytové doplňky, přesně podle Vašich představ. Podívejte se do naší sekce se se zakázkovými pracemi. Můžete nám napsat nebo zavolat a zeptat se na podrobnosti.

Kolik naše zboží stojí?

Cena našeho zboží je závislá na počtu objednaných kusů. U většiny našich výrobků se cena pohybuje řádově v desítkách korun za kus.